x

передзвонити

Пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

0

Бонусна програма

УВАГА! БОНУСНУ ПРОГРАМУ ЗАЧИНЕНО, ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ.

За кожну покупку учасники програми отримують бонуси. Чим більше ви купуєте в MODNAMAMA, тим більше бонусів Ви отримуєте, тим більше Ви зможете економити на модному шопінгу!

Як це працює

Учасниками бонусної програми може стати будь-який покупець, якого зареєстровано на нашому сайті. Бонусні бали нараховуються як за товари, що куплені, так і за відгуки на них.

Після реєстрації вам присвоюється група покупця STANDART, проте, чим більше ви будете здійснювати покупок, тим вищою може бути ваша група і тим більше бонусних балів ви можете накопичити.

Групи покупців

Як обміняти бонуси на знижку

Інформація про суму бонусів відображається на сторінці товару, при оформленні замовлення, а також в особистому кабінеті на сторінці бонусні бали. Для отримання знижки на наступну покупку вам необхідно обміняти накопичені бонуси на Промокод. Для обміну зайдіть в Особистий Кабінет, перейдіть на сторінку Бонусні бали, далі вкладка Мої промокоди. Потім виберіть відповідний активний Промокод і обміняйте його на бонусні бали.

Обміняти Промокод на знижку ви можете на сторінці оформлення замовлення, для цього вставте Промокод у відповідне поле і натисніть кнопку «Оновити».

Повернення бонусів

  • У разі обміну товарів бонуси перераховуються відповідно до суми зміненого заказу.
  • Якщо ви відмовляєтеся від замовлення бонуси згорають.

Зверніть увагу

Нарахування бонусних балів здійснюється в автоматичному режимі, тому при оформленні замовлення або при написанні відгуку попередньо увійдіть в свій акаунт. В іншому випадку бонусні бали не будуть нараховані на ваш особистий рахунок.